Zapisz na liście ulubionych

Lookbook 2021 Wiosna/lato

Wiosna to czas, gdy przyroda budzi się do życia – podobnie ożywa też świat mody. Na ulicach królują radosne barwy i modne pastele. Modę tworzymy my – prawdziwe i pewne siebie kobiety, dzięki czemu jest on różnorodny i piękny. Żeby ułatwić zdobywanie świata, w CzasNaButy.pl dbamy o to, by nasze buty były zawsze modne, wygodne i idealne dla każdej z nas. Bo buty to radość, a nasz kolejny Lookbook to kontynuacja historii „O nas – dla nas” – o prawdziwych kobietach i dla prawdziwych kobiet.

W Kampanię LookBook Wiosna/Lato 2021 „O nas – dla nas vol. 2” ponownie zaangażowaliśmy modowe influencerki – kobiety takie jak my, singielki, żony, matki i przyjaciółki. Znane blogerki, które inspirują nas każdego dnia, stworzyły do Lookbooka własne stylizacje, żeby pomóc pozostałym #CNB girls odnaleźć swój niepowtarzalny styl i własne „ja”. Prawdziwe życie nie ma nic wspólnego ze sztywnymi sesjami w studio, a wiosna jest obok, wokół nas. Tym razem poszliśmy jeszcze o krok dalej! Wspólnie z influencerką, Pauliną Przygrodzką i wspierającą Lookbook marką City Chic, zorganizowaliśmy konkurs, którego zwyciężczyni – „dziewczyna z sąsiedztwa” – znalazła się w Lookbooku!

 

 Ideą konkursu było wyłonienie kobiety, która nie ma tysięcznych zasięgów na instagramie, rzeszy followersów, która żyje jak większość z nas – pracuje, robi zakupy i zajmuje się domem. Profesjonalny makijaż, fryzura, starannie dobrane stylizacje i buty, a wybrana „z tłumu” dziewczyna może olśniewać jak prawdziwa gwiazda tabloidów. Innowacyjne podejście do mody i tworzenia Lookbooka ma na celu udowodnienie, że każda z nas dzięki odpowiednim ubraniom i butom może zdobyć świat i czuć się jak znana modelka! Jesteśmy dumni, że zrobiliśmy to jako pierwsza marka modowa.

Kobieta #CNB ma swój własny, niepowtarzany styl. W zależności od dnia, okazji, pogody czy nastroju, czasem lubimy ubierać się na sportowo, innym razem stawiamy na smart casual lub elegancję w klasycznym wydaniu. Zawsze łączy nas jednak miłość do butów. W „O nas – dla nas vol.2” ponownie postawiliśmy na luz, estetykę zdjęć i minimalizm, bo najważniejsze jest wewnętrzne piękno, którego zwieńczeniem są buty. To Twój czas – CzasNaButy ;)


 

 

pixel