Zapisz na liście ulubionych

Odbiór w Paczkomacie

PACZKOMATY InPost


1. Czym są Paczkomaty InPost?
Paczkomaty InPost to nic innego jak stacjonarne skrytki pocztowe, stworzone do bezkolejkowego odbioru, a także nadawania przesyłek. Są czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, w niedziele i święta.


2. Gdzie znajdę Paczkomaty InPost?
Lokalizacje paczkomatów to głównie miejsca przy hipermarketach, stacjach benzynowych i całodobowych parkingach strzeżonych. Najbliższą lokalizację Twojego Paczkomatu znajdziesz tutaj.


3. Jak mogę śledzić status swojej paczki?
Paczki można śledzić wpisując 24-cyfrowy numer przesyłki na stronie wyszukiwania lub logując się do Managera Paczek dostępnych na oficjalnej stronie paczkomatów InPost → tutaj. Numer przesyłki znajdziesz w wiadomości SMS lub e-mailu z powiadomieniem o nadaniu.


4. Koszty dostawy oraz dostępne metody płatności.

  • Przedpłata (koszt: 7,90zł)

    Proces składania zamówienia z wykorzystaniem przedpłaty jest bardzo prosty. Wystarczy, że podczas finalizacji swojego zamówienia wybierzesz opcję przedpłaty z dostawą do wybranego przez siebie Paczkomatu InPost. Po dokonaniu przelewu (np. za pośrednictwem Twojego banku, lub systemu PayU) towar zostanie niezwłocznie wysłany. O gotowości paczki do odbioru zostaniesz powiadomiony za pośrednictwem e-mail oraz sms, otrzymując kod uprawniający Cię do jej odbioru. Wystarczy, że w paczkomacie wybierzesz opcję odbioru, wpiszesz swój nr telefonu a także otrzymany kod – i gotowe! Odpowiednia skrytka zostanie otwarta.

 

 


pixel