Oferty pracy

MŁODSZY SPECJALISTA DS MARKETINGU

FIRMA TRENDI SP.J. Z SIEDZIBĄ W KOŃCZYCACH WIELKICH DZIAŁAJĄCA W BRANŻY FASHION POSZUKUJE NA STANOWISKO MŁODSZY SPECJALISTA DS MARKETINGU

Obowiązki

· Zarządzanie kontami Google Analytics
· Prowadzenie płatnych kampanii AdWords, Facebook
· Koordynacja kampanii online prowadzonych przez marketplace, sieć afiliacyjną i sieć RTB
· Ścisła współpraca z firmą odpowiedzialną za pozycjonowanie strony
· Raportowanie związane ze sprzedażą online
· Tworzenie copy do prowadzonych kampanii (mailing, landingpage, sem itp.)
· Współpraca z działem graficznym przy tworzeniu materiałów reklamowych
· Analiza opłacalności i optymalizowanie prowadzonych kampanii
· Współpraca z influencerami

Wymagania:

· Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z narzędziem Google Analytics
· Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z Facebook Business Manager
· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
· Doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii online
· Doświadczenie w email marketingu
· Dobra znajomość Google Adwords
· Dobra znajomość MS Excel
· Znajomość zagadnień z obszaru SEO
· Praktyczna znajomość obszarów SEM/PPC

Atutem będzie:

· Znajomość narzędzi do email marketingu
· Znajomość podstaw html
· Znajomość podstaw java script
· Znajomość IdoSell i/lub Streamsoft Verto
· Znajomość branży fashion

Oferujemy:

· Umowę o pracę na pełen etat
· Pracę w młodym, zgranym zespole
· Miłą atmosferę
· Praca w siedzibie firmy w Kończycach Wielkich

WYŚLIJ SWOJE CV NA ADRES: praca@czasnabuty.pl

PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez TRENDI Marek Wawrzyczek sp. j. z siedzibą w Kończycach Wielkich ul. Młyńska 2 NIP: 5482661799 REGON: 243123929, KRS: 0000556090 ( dalej: „Administrator”), w celu udziału w procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: agata@czasnabuty.pl Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.
Producent:
Kod producenta:
Gwarancja:
Zobacz wszystkie detale
Zamknij
Wczytuje kartę produktu
Zamknij
pixel