Zapisz na liście ulubionych

Buty w kolorach roku 2021 - hot fasony.

2020-12-22
Buty w kolorach roku 2021 - hot fasony.

INSTYTUT PANTONE, JAK CO ROKU, PREZENTUJE NAM SWOJE PROPOZYCJE NA ZBLIŻAJĄCY SIĘ SEZON. ROK 2021 NALEŻAŁ BĘDZIE DO DUETU DWÓCH NIEZALEŻNYCH KOLORÓW - ODCIENIA ŻÓŁTEGO I SZAROŚCI. JAKIE BUTY BĘDĄ ZGODNE Z TRENDAMI 2021?

Pantone Color of the Year od ponad 20 lat wpływa na rozwój produktów i decyzje zakupowe w wielu branżach. Z kolorystycznych trendów podpowiadanych przez ekspertów z Pantone Color Institute chętnie korzystają projektanci mody, producenci akcesoriów wyposażenia domu i wzornictwa przemysłowego.

Wybór kolorów roku poprzedzony jest zawsze gruntownymi analizami. Specjaliści z PANTONE sprawdzają bieżące trendy i przeczesują świat w poszukiwaniu nowych inspiracji kolorystycznych. W swojej analizie biorą pod uwagę różne sfery życia i twórczości artystycznej - modę, nowe technologie, sztukę użytkową i audiowizualną, trendy na portalach społecznościowych, a nawet warunki społeczno-ekonomiczne. Słowem wszystko, co ma wpływ na wizerunek współczesnego świata.

W tym roku wybór Pantone Color Institute bardziej niż w poprzednich latach podyktowany jest specyficzną sytuacją społeczno - gospodarczą. Kolorem roku 2021 został duet PANTONE 17-5104 Ultimate Gray + PANTONE 13-0647 Illuminating. To para, która „przekazuje siłę i nadzieję, i potrafi podnieść na duchu." W ten sposób "uspokajająca szarość" i "słoneczna żółć" mają być wyrazem nadziei na lepsze czasy dla wszystkich i skłaniać do pozytywnego myślenia.


buty w kolorach 2021 roku

Kolory roku PANTONE 2021 - energia i siła spokoju

PANTONE 17-5104 Ultimate Gray + PANTONE 13-0647 Illuminating to połączenie dwóch niezależnych kolorów, które z jednej strony mają dodać pozytywnych wibracji i energii, z drugiej są wyrazem spokoju, niezawodności i bezpieczeństwa.


PANTONE 13-0647 Illuminating to jasny, pozytywny odcień żółtego, który wprowadza do stylizacji wiele urozmaicenia i z pewnością zwraca na siebie uwagę. PANTONE 17-5104 Ultimate Grey z kolei jest symbolem stałych, niezawodnych elementów, które stanowią solidną i bezpieczną bazę. Taką funkcje pełni również w modowych stylizacjach.


Połączenie PANTONE 17-5104 Ultimate Grey + PANTONE 13-0647, jak przyznaje samo PANTONE, "podkreśla naszą wrodzoną potrzebę bycia widzianym, widocznym, rozpoznawalnym, słyszalnym.” Zestawienie tych dwóch bardzo różnych od siebie i niezależnych kolorów ma inspirować do odnowy i regeneracji, popychając nas do nowych sposobów myślenia i koncepcji.Buty w kolorach roku 2021 - z czym łączyć?

W tym roku PANTONE bardzo ułatwił nam zadanie, ponieważ duet kolorów roku 2021 sam w sobie stanowi interesujące połączenie, które można wdrożyć do stylizacji. Co powiecie na jasnożółtą bluzkę, szare spodnie i żółte sportowe buty? A może odwrócimy kolejność? Sami przyznacie, że takie zestawienie daje wiele możliwości do zabawy i żonglowania dodatkami, a także wyboru interesujących fasonów obuwia.
buty w kolorach 2021 roku

Szarości w stylu PANTONE

PANTONE 17-5104 Ultimate Gray to bardzo uniwersalny odcień, który w zasadzie stanowi bazę do każdej stylizacji. Szarości doskonale łączą się z każdym odcieniem, ale najlepiej i najciekawiej wyglądają z kolorami tętniącymi energią i wyrazistymi barwami. Szarości można zatem łączyć z pastelami, niebieskim i klasyczną bielą, albo wybrać kolor roku, jasnozłoty, pomarańczowy czy ognisty czerwony.

Buty w kolorze jasnożółtym PANTONE

PANTONE 13-0647 Illuminating to bardzo pozytywny kolor, który wyzwala kreatywność i dodaje dużo energii. Świetnie będzie się wpisywał szczególnie w słoneczne wiosenno-letnie stylizacje 2021 roku. Żółte buty pasują praktycznie do każdego rodzaju stylizacji na ciepłe dni. Żółte klapki, japonki, sandały czy baleriny z powodzeniem można łączyć z różnymi kolorami. Jasne odcienie żółtego komponują się z pastelowymi odcieniami – jasnym różem, miętowym czy błękitem. Świetnie pasują również do uniwersalnej bieli, a także do granatu i jeansu. Jeśli chcemy postawić na klasyczną elegancję, możemy wybrać zestawienie z czarnym. W żółtych szpilkach z pewnością nie zginiemy w tłumie.


Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020

Polecane

Sneakersy damskie Big Star KK274061

Sneakersy damskie Big Star KK274061

289,99 zł brutto139,99 zł brutto

pixel